Hotel Meridian
Vouchery
Oferty

Harmonijny relaks

Zapraszamy do Meridian SPA, stworzonego z myślą o Gościach, którzy chcą zaznać harmonijnego odprężenia ciała i duszy. To miejsce, które łączy najnowszą wiedzę z zakresu kosmetologii i relaksacji z nowoczesną aparaturą zabiegową, luksusowymi, ekologicznymi kosmetykami oraz klimatem mórz z różnych zakątków świata.

Starannie opracowane procedury i ekologiczne kosmetyki
I
Doskonałe zabiegi, olśniewające efekty
Lorem ipsum dolor

Nasze zabiegi zostały opracowane z myślą o przywróceniu witalności i głębokim odprężeniu skóry. Dla zwiększenia efektywności stosowanych kosmetyków korzystamy ze specjalistycznej aparatury.

Chwila zapomnienia, czyli romantyczne odprężenie w klimatycznym SPA

Meridian SPA oferuje również romantyczne rytuały dla dwojga z możliwością jednoczesnego zabiegu. Zapewniamy intymną atmosferę, doskonałe kosmetyki i widoczne efekty.

I D

Profesjonalizm i ekologia

Natura jest niewyczerpanym źródłem kosmetycznych inspiracji. Tworząc ofertę SPA, czerpiemy z niej pełnymi garściami, bazując na wyjątkowych właściwościach roślin i minerałów z morza.

Naturalne kosmetyki

Zabiegi prowadzone są w oparciu o renomowane, naturalne kosmetyki takich marek, jak: Phytomer, TEAM Dr Joseph czy Zemits (specjalistyczne kosmetyki przeznaczone do urządzeń tej marki).

A N

Hotel pięknie położony z niesamowitym widokiem na zatokę. W hotelu przytulnie, elegancko i czysto. Dobre jedzenie i miła obsługa. Świetne miejsce na wypoczynek!

Małgorzata