Hotel Meridian
Vouchery
Oferty

Przyjęcie nad morzem

Kameralne wesele z widokiem na morze? Stylowa, przestronna restauracja w pięknym hotelu na Półwyspie Helskim? Komfortowe pokoje dla Gości i profesjonalne wsparcie podczas organizacji przyjęcia? Sesja ślubna na plaży? W Hotelu Meridian**** takie marzenia się spełniają.

Kameralne, eleganckie wesele w restauracji Mikroklimat
I
Perfekcyjnie zaplanowane wesele marzeń
Lorem ipsum dolor

W restauracji Mikroklimat możemy zorganizować eleganckie, kameralne wesele dla 50 osób. Zapewniamy wykwintne menu, zgodne z oczekiwaniami Pary Młodej, efektowny wystrój sali oraz profesjonalną obsługę.

Niezapomniany ślub na plaży lub w ogrodzie

Romantyczny ślub na plaży lub w klimatycznym hotelowym ogrodzie? W Hotelu Meridian**** można zorganizować cywilny ślub plenerowy, zgodnie z ustaleniami z Urzędem Stanu Cywilnego.

Perfekcyjna organizacja wesel

Nad organizacją wesela w Hotelu Meridian**** czuwa doświadczony opiekun, który służy wsparciem na każdym etapie przygotowań, jak i podczas uroczystości. Zapewniamy również profesjonalną obsługę kelnerską w trakcie wesela.

A N

Hotel pięknie położony z niesamowitym widokiem na zatokę. W hotelu przytulnie, elegancko i czysto. Dobre jedzenie i miła obsługa. Świetne miejsce na wypoczynek!

Małgorzata