Hotel Meridian
Vouchery
Oferty

Wykwintna restauracja

Przestronna restauracja Mikroklimat zachwyca stylowym wystrojem, wspaniałym widokiem na Zatokę Pucką oraz perfekcyjnie skomponowanym menu, będącym ukłonem w kierunku lokalnych tradycji kulinarnych. Niepowtarzalny klimat sprzyja celebrowaniu serwowanych tu potraw, zarówno na co dzień, jak i podczas uroczystych spotkań.

Mikroklimat sprzyjający odkrywaniu nowych smaków
I
Szef Kuchni Mariusz Jóźwiak
Lorem ipsum dolor

Menu skomponowane przez Szefa Kuchni to wyjątkowa podróż po nowoczesnej kuchni polskiej oraz szansa na odkrycie nietuzinkowych potraw na bazie owoców morza i takich bałtyckich ryb, jak: dorsz, śledź czy flądra.

Poranki pełne przysmaków w restauracji z widokiem na Zatokę Pucką

Śniadaniowy bufet to morze możliwości wyboru: dania wegetariańskie, wegańskie, zimne i na gorąco, wytrawne i na słodko, przygotowane na bazie własnych wyrobów i lokalnych produktów.

I D

Wyjątkowe specjały

Menu restauracji aktualizowane jest zgodnie z porami roku i w każdej odsłonie odkrywa przed Gośćmi nowe, ciekawe potrawy, przygotowane w oparciu o świeże, sezonowe składniki.

Menu dla dzieci

Na najmłodszych Gości czeka specjalne menu zawierające klasyczne dania, które dzieci jadają najchętniej. Dla ich wygody przygotowaliśmy także dziecięce krzesełka.

Uroczystości

Rodzinny obiad? Spotkanie w gronie znajomych? Świętowanie awansu? Restauracja Mikroklimat to idealne miejsce, aby zaprosić najbliższych do stołu i celebrować wspólne chwile.

A N

Hotel pięknie położony z niesamowitym widokiem na zatokę. W hotelu przytulnie, elegancko i czysto. Dobre jedzenie i miła obsługa. Świetne miejsce na wypoczynek!

Małgorzata