Hotel Meridian
Vouchery
Oferty

Hotel z widokiem

Hotel Meridian**** w kultowych Chałupach to zachwycający obiekt o oryginalnej architekturze, położony tuż nad morzem i otoczony wszystkimi odcieniami błękitu. Świetna lokalizacja, z dala od zgiełku kurortu, zadowoli Gości poszukujących azylu nad morzem oraz tych, którzy chcą aktywnie spędzić czas nad Bałtykiem.

Zachwycająca plaża,
bezkresne morze i efektowne wnętrza
I
Filozofia relaksu w stylu
Hotelu Meridian****
Lorem ipsum dolor

Hotel Meridian**** to kwintesencja harmonii – morska bryza, zmienny Bałtyk, przytulne, stylowe wnętrza i infrastruktura sprzyjająca relaksowi. Wierzymy w siłę dobrej atmosfery. Tu ją odnajdziesz.

Komfortowe pokoje i apartamenty urządzone w barwach natury

Komfort to nie tylko świetne wyposażenie i stylowe meble, ale i odpowiednia kolorystyka. Nasze wnętrza odzwierciedlają położenie Hotelu Meridian**** – na styku ziemi, wody i nieba.

I D

Relaks w ulubionym stylu

Spokój, kojący szum morza i malownicza plaża. Wiatr, który niesie po falach Bałtyku. W Hotelu Meridian**** każdy znajdzie formę relaksu, jaka jest mu najbardziej potrzebna. Tu i teraz.

Harmonia relaksu

Niespieszne spacery po malowniczej plaży, powietrze przesycone jodem, relaksujące kąpiele w morzu lub basenie i stylowe SPA – oto przepis na harmonijny urlop w Hotelu Meridian****.

Przygoda na fali

Posiadamy profesjonalną infrastrukturę dla miłośników surfingu i kitesurfingu. U nas wiatr wieje we właściwą stronę, panują pełen luz, radość i wyjątkowa atmosfera.

Każda podróż ma niezapomniany smak

Stworzyliśmy Mikroklimat. Wyjątkową restaurację z widokiem na Zatokę Pucką, w której Goście mogą zawitać do niejednego smakowego portu. Królują tu dania rybne, także z lokalnych połowów, oraz wyrafinowane dania kuchni polskiej.

A N

Hotel pięknie położony z niesamowitym widokiem na zatokę. W hotelu przytulnie, elegancko i czysto. Dobre jedzenie i miła obsługa. Świetne miejsce na wypoczynek!

Małgorzata