Hotel Meridian
Vouchery
Oferty

dealne miejsce spotkań

Hotel Meridian**** stwarza idealne warunki do organizacji konferencji, podczas których liczą się profesjonalne zaplecze, komfortowa baza noclegowa i dodatkowe atrakcje. Zapewniamy ofertę SPA i Wellness, możliwość uprawiania sportów wodnych, doskonałą kuchnię, w pełni wyposażoną salę konferencyjną i wsparcie koordynatora.

Stylowy hotel, kameralna atmosfera i profesjonalne wsparcie
I
Perfekcyjnie dopracowane konferencje
Lorem ipsum dolor

Każde spotkanie biznesowe przygotowuje doświadczony zespół, zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami – począwszy od konfiguracji ustawienia sali, poprzez menu, na ofercie atrakcji skończywszy.

Konferencja po godzinach – niezapomniane doświadczenia

Konferencje to również czas aktywnego wypoczynku. Gwarantujemy doskonałe warunki do uprawiania windsurfingu i kitesurfingu latem oraz żeglowania na katamaranie lub morsowania w zimą.

SPA i Wellness

Goście konferencji mogą skorzystać z oferty zabiegów ekskluzywnego SPA (oferujemy specjalne pakiety dla grup) lub odprężyć się po dniu pełnym wrażeń w hotelowym basenie z masażami lub w jacuzzi.

Każda konferencja to również nieformalne spotkania przy stole. Oprócz klasycznej przerwy kawowej istnieje możliwość organizacji obiadu lub kolacji w formie szwedzkiego bufetu, uroczystej kolacji serwowanej lub wieczornego spotkania przy grillu w hotelowym ogrodzie. O muzyczną oprawę, dopasowaną do charakteru spotkania, może zadbać profesjonalny DJ.

A N

Hotel pięknie położony z niesamowitym widokiem na zatokę. W hotelu przytulnie, elegancko i czysto. Dobre jedzenie i miła obsługa. Świetne miejsce na wypoczynek!

Małgorzata