Hotel Meridian
Vouchery
Oferty

Hotel przyjazny naturze

W Hotelu Meridian**** relaks blisko natury to także odpowiedzialność za wszystkie działania, które mogą zakłócić jej harmonię. Ekologia to dla nas ważny aspekt działalności, dlatego wprowadzamy rozwiązania przyjazne środowisku. Dbamy o to ze szczególną uwagą, wiedząc, że starania te docenią nasi obecni i przyszli Goście.

Recykling to nie słowo-wytrych. To umiejętność, którą warto rozwijać
I
Nowe życie starych rzeczy
Lorem ipsum dolor

Naprawiamy i przedłużamy żywotność wyposażenia i reperujemy tekstylia. Ograniczamy zanieczyszczenie Bałtyku – współpracujemy z firmą, która przetwarza porzucone sieci rybackie na wykładziny do naszego Hotelu.

Energooszczędność w wielu odsłonach

Wdrożyliśmy ekologiczny system oczyszczania wody basenowej oraz rozwiązanie wyłączające klimatyzację po otwarciu okien. Mamy energooszczędne oświetlenie i stację ładowania pojazdów.

I D

Ekologia na co dzień

Działania proekologiczne to nie tylko rozwiązania systemowe, ale najdrobniejsze gesty, które pozwalają na zachowanie oraz przywrócenie równowagi środowiska. Tak rozumiemy ekologię.

Mniejszy ślad węglowy

Ograniczamy ślad węglowy, stawiając na produkty od lokalnych dostawców, przyjazne środowisku. Również w naszym SPA pracujemy tylko z wykorzystaniem kosmetyków ekologicznych.

Segregacja odpadów

Recykling to najskuteczniejszy sposób na odzyskanie dużej części surowców. Aktywnie prowadzimy segregację odpadów, a zakupy planujemy tak, aby minimalizować ich liczbę.

A N

Hotel pięknie położony z niesamowitym widokiem na zatokę. W hotelu przytulnie, elegancko i czysto. Dobre jedzenie i miła obsługa. Świetne miejsce na wypoczynek!

Małgorzata