DAY SPA

 

Masz ochotę na chwileczkę zapomnienia?

Podaruj sobie odrobinę luksusu.

Zadbaj o siebie korzystając z naszych pakietów Day SPA.

 

 

 

PAKIET MAGIC

czas : 2 godz. 50 min; cena : 135,00 zł

 

To dwugodzinny relaks w strefie Wellness, w której możesz rozkoszować sie: kojącą kąpielą w jaccuzi ze słoną wodą lub w basenie z masażami wodnymi, rozgrzać ciało w saunach suchej lub parowej.

Poczuć deliktane muśnięcie słońca korzystając z zalet słonecznej łąki pod diamentowymi lampami.

 

Zabiegi w SPA : 50 min

 

Masaż relaksacyjny : zabieg wykonywany na bazie ciepłej oliwki wzbogaconej olejkami eterycznymi. Jego celem jest zmniejszenie napięcia mięśniowo- nerwowego. Podczas masażu uwolnione zostają endorfiny co potęguje dobry nastrój.

 

 

PAKIET BEAUTY

czas: 3 godz 30 min ; cena :185,00 zł

 

To dwugodzinny relaks w strefie Wellness, w której możesz rozkoszować sie: kojącą kąpielą w jaccuzi ze słoną wodą lub w basenie z masażami wodnymi, rozgrzać ciało w saunach suchej lub parowej. Poczuć deliktane muśniecie słońca korzystając z zalet słonecznej łąki pod diamentowymi lampami.

 

Zabiegi w SPA : 1,5 godz.

 

Cukrowy peeling całego ciała. Zabiegu ma na celu usunięcie zrogowaciałego naskórka, pobudzenie produkcji kolagenu oraz przygotowania ciała na przyjęcie bogactwa olejków podczas masażu.

Masaż relaksacyjny: zabieg wykonywany na bazie ciepłej oliwki wzbogaconej olejkami eterycznymi. Jego celem jest zmniejszenie napięcia mięśniowo- nerwowego. Podczas masażu uwolnione zostają endorfiny co potęguje dobry nastrój.

 

Zwieńczeniem będzie relaks w restauracji przy filiżance zielonej herbaty, aromatycznej kawy lub szklance świeżo wyciskanego soku warzywnego

 

 

 

PAKIET ROYAL

czas: 5 godz cena : 300,00 zł

 

To dwugodzinny relaks w strefie Wellness, w której możesz rozkoszować sie: kojącą kąpielą w jaccuzi ze słoną wodą lub w basenie z masażami wodnymi, rozgrzać ciało w saunach suchej lub parowej.

Poczuć deliktane muśniecie słońca korzystając z zalet słonecznej łąki pod diamentowymi lampami.

 

 Zabiegi w SPA : 2 godz


Zabieg na twarz: Specjalistyczny zabieg z algami morskimi, dobrany indywidualnie do rodzaju cery poprzedzony diagnozą skóry.

Masaż relaksacyjny goracymi kamieniami.

Masaż gorącymi kamieniami to ukojenie dla zestresowanego ciała i umysłu współczesnego człowieka. Ciepło płynące z kamieni oraz spokojne, powolne ruchy podczas wykonywania masażu, pozwalają na rozluźnienie mięśni oraz wejście w stan głebokiego wyciszenia.

 

Zwieńczeniem będzie relaks w hotelowej restauracji gdzie zostanie podana wielowarzywna sałatka z kurczakiem oraz świeżo wyciskany sok warzywny