Nasze centrum SPA


Zapraszamy do nowego centrum SPA & WELLNESS

 

Wizyta w naszym kompleksie SPA & Wellness to niepowtarzalna okazja do zaznania pełnego relaksu i odprężenia. Podaruj sobie i swoim bliskim chwile rozkoszy.

 

 

   

PHYRIS  ustanawia trendy w dziedzinie nowoczesnej kosmetyki profesjonalnej. Wysoko wyspecjalizowana produkcja i laboratorium w Niemczech wg super standardów pozwala na stworzenie unikalnych na skalę światową produktów. Wdrażanie najnowocześniejszych osiągnięć badawczych oraz technologii jest stale nieodłącznym elementem filozofii marki, dzięki temu PHYRIS jest liderem w branży kosmetycznej w blisko 50 krajach.

 

 

THALGO to jedna z najbardziej znanych i cenionych na całym świecie profesjonalnych marek kosmetycznych, autor holistycznej filozofii, a także wielu patentów, które zrewolucjonizowały profesjonalny rynek kosmetyczny. Ponad 40 letnie doświadczenie francuskiej firmy, bogata oferta zabiegowa i najwyższej jakości preparaty na bazie alg i innych morskich składników sprawiły, że już od wielu lat firma THALGO jest również światowym potentatem w dziedzinie SPA i Thalassoterapii.